לא רק בית קפה, לא רק מסעדה

שקשוקה עם דפי לזניה או קרפצ'יו באטר? LALALA היא קפה-מסעדה חדש ברעננה עם ארוחות בוקר מיוחדות וכריכים מרעננים, מעדניה ומטבח איטלקי מפתיע עם פרשנות מקומית.

 

אחרי תקופת הכנות ממושכת ומלאת אתגרים, קפה-מסעדה חדש פותח דלתות ברעננה:

LALALA – קפה-מסעדה משפחתי וחמים.

 

LALALA הוא מקום בילוי חדש ושונה, כזה שייתן מענה הולם בכל שעות היום: מעדנייה, מאפים טריים, כריכים וקפה לישיבה במקום או לאיסוף, ארוחות בוקר מגוונות בתחילת היום, יינות, קוקטיילים, מטבח איטלקי עם פרשנות מקומית.

 

את התפריט של LALALA בנה השף אייל פרץ (נייצ'ר בויז), בניסיון לתת אינטרפרטציה אישית ומקומית למטבח האיטלקי. 

מעבר למאפים טריים וכריכים כמו מקושקשת כמהין, קשקבל צ'ילי פיקנטי וכריך זוקיני-לאבנה, ארוחות הבוקר של LALALA יכללו מנות כמו שקשוקה עם דפי לזניה, מקושקשת כמהין ועוד.

 

בגזרת תפריט הערב פרץ הכניס לתפריט מנות כמו קרפצ'יו תפוחי-אדמה מזן באטר, טורטליני סלק עם יוגורט כבשים, פיצה פונגי, סלט בוראטה עברי ועוד.

לצד התפריט הקבוע דאג פרץ לתת פתרון מיוחד גם לילדים - תפריט הילדים הטוב בעולם. מנות מיוחדות לקטנים ואפילו קוקטיילים שהם לא ישכחו.

 

LALALA – המעדנייה

אהבתם את המנות? נדלקתם על היין או הגבינה מהסלט? LALALA תציע לרכישה הביתה מגוון של מוצרי מעדנייה ומזווה, מתוך התפריט ולא רק: קמחים, פסטות, יינות, מבחר שמנים וגבינות.

 

LALALA – חלל אירועים

מהאווירה החמה והאוכל הנהדר של LALALA אפשר להנות גם באירועים. מתחת למסעדה עוצב חלל אירועים באווירה משפחתית ונעימה, לאירועים עד 80 איש או בהתאם להנחיות. תפריט האירועים בסגנון איטלקי-ים תיכוני מתבסס על תפריט המסעדה.